SECURE PLUS

ONN SECURE PLUS Ultrasonik Cerrahi Maskelerde “MELTBLOWN” özel tıbbi filtre kullanılmıştır. Tıbbi maskelerde filtreleme özelliği kumaşların geçirgenliği ve filtre edebilme kabiliyeti ile ortaya çıkmaktadır. Yüksek filtreleme kabiliyeti olan ONN SECURE PLUS Cerrahi Maskelerin, % 98.04 bakteri filtrasyon verimliliği sağladığı yapılan testler ile kanıtlanmıştır. 3 Katmanlı olan SECURE PLUS cerrahi maskelerimizin iç ve dış katmanlarında SPUNBOND kumaş kullanılmış olup iç katmanda METBLOWN kumaş kullanılmıştır.

 

PRO LINE

ONN PRO LINE Ultrasonik Cerrahi Maskelerde SMS filtre kullanılmıştır. Tıbbi maskelerde filtreleme özelliği kumaşların geçirgenliği ve filtre edebilme kabiliyeti ile ortaya çıkmaktadır. 3 Katmanlı olan PRO LINE cerrahi maskelerimizin iç ve dış katmanlarında SPUNBOND kumaş kullanılmış olup iç katmanda SMS filtre kullanılmıştır. SMS (Spunbond Meltblown Spunbond ) : Spunbond ve meltblown, spunmelt teknolojisi için indirgenmiş ve % 100 polipropilen reçineden yapılmıştır ve çok iyi bariyer özelliklerine sahiptir.

 

ECO FIT

ONN ECO FIT Ultrasonik Cerrahi Maskelerde spunbond (tela) kumaş kullanılmıştır. Spunbond maskelerde filtreleme özelliği kumaşların geçirgenliği ve filtre edebilme kabiliyeti ile ortaya çıkmaktadır. ECO FIT cerrahi maskelerimizin tüm katmanlarında SPUNBOND kumaş kullanılmış olup 3 katmanlıdır. Spunbond tekstil sanayisinde çok çeşitli uygulamalarda kullanılan % 100 polipropilen hammaddeden elde edilmiş ve diğer kumaşlardan farkı dokusuz olarak tanımlanan bir tekstil kumaş türüdür.

 

Hızlı sipariş verebilmek için lütfen tıklayınız!

1

Yüksek Teknoloji

Üstün teknoloji ile yüksek kalitede üretilen ürünlerimizi çok sıkı kontrollerden geçirerek sizlere sunuyoruz.

2

Doğru Çözüm Partneri

Tecrübeli hizmet ile ileri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda İhtiyaca yönelik çözüm üretiyoruz.

3

Global Pazarlama

Şirketimiz Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Balkanlar, Amerika Kıtası gibi pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmektedir.

 
 

UV IŞINI

ONN Cerrahi Maskeler, UV ışını ile virüs ve bakterilerden arındırılmıştır.
 
 

RAHAT KULLANIM

Kulağa uyumlu lastik ve burun uyumlu yumuşak tel yapısıyla yüze çok iyi uyum sağlar,rahatsız etmeden kullanılabilir.
 
 

3 KATMANLI

ONN Cerrahi Maskeler 3 katmanlıdır ve yüksek filtreleme kabiliyetine sahiptir.


 

FDA ONAYLIDIR

Ürünlerimiz FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylıdır.

 

KALİTELİ ÜRETİM

Onn cerrahi maskeler ISO standartlarına uygun olarak çok sıkı kontroller altında üstün teknolojiyle üretilmektedir.

 

FİLTRE KABİLİYETİ

Yüksek filtreleme kabiliyeti olan ONN Cerrahi maskeler, % 98,04 bakteri filtrasyon verimliliği sağladığı yapılan testler ile kanıtlanmıştır.

Kalitesiz maske sizi korumaz!...

Doğru maske seçimi sizi korur...

 

 

Ultra Yumuşak Kulak Lastiği

Onn Cerrahi Maskelerimizde "Ultra Yumuşak" kulak lastiği seçeneği vardır. 100 lük kutularımızda bulunan ultra yumuşak kulak lastiği yüze çok iyi uyum sağlar ve kulak arkasında acıtma yapmadan gün boyu rahat kullanım sağlar. Onn Secure Plus, Onn Pro Line ve Onn Eco Fit ürün seçeneklerimizin 100 lük kutuları ultra yumuşak kulak lastiği olarak paketlenmiştir.

Detaylı Bilgi